Seniorenteams Voorjaarscompetitie 2018

Zaterdag
Dames 17+
1e klasse
Lopik 1
Daniëlle Broekhuizen (c)
Corine Bijman
Wendy van den Ende
Marieke van den Hoogen
Kim Streng
Manon Streng
Dames dubbel 17+
3e klasse
Lopik 1
Leonie Endeveld (c)
Suzan van den Berg
Miranda Hulleman
Marianne Keppel
Corine Kindt
Marielle de Korte
Dames dubbel 17+
4e klasse
Lopik 2
Mirjam Mudde (c)
Wendy Bos
Patricia Gerritsen
Tanja van Ieperen
Jolande Meeuwisse
Natascha van Nieuwenburg
Angela van Renswoude
Connie Streng
Dames dubbel 17+
4e klasse
Lopik 3
Ella Benschop (c)
Jolanda Bakker
Jolanda Borst
Karen Duits
Janny de Hoop
Lisette van der Kuylen
Jeanette Streng
Anita Verzijl
Heren 17+
2e klasse
Lopik 1
Ardin Schenkel (c)
Niels Jongbloed
Arnold den Oudsten
Dennis de Vaal
Remaico de Vos
Heren 35+
3e klasse
Lopik 1
Paul van den Hoven (c)
Fons van der Kuijlen
Viktor Zelenkin
John van Zaal
Heren dubbel 17+
4e klasse
Lopik 1
Marc Dudink (c)
Jurgen Duits
Jan de Hoop
Roel Rietman
Jeroen van Schaik
Peter Timmer
Teus Vonk
Gemengd dubbel 17+
3e klasse
Lopik 1
John van den Hoogen (c)
Petra Borst
Henriët Immerzeel
Gea van Leeuwen
Martin van Randwijk

Speelschema uit/thuis:

 7 april 14 april 21 april  5 mei 12 mei 26 mei 2 juni
Dames 17+ Lopik 1  T 12.00  uit T 13.30 uit uit T 10.00 uit
Dames dubbel 17+ Lopik 1  uit T 13.00 uit T 13.30 T 10.00 uit T 10.00
Dames dubbel 17+ Lopik 2 T 10.00 uit T 10.00 uit uit T 10.00 uit
Dames dubbel 17+ Lopik 3  uit  T 10.00  uit  T 10.00  T 13.30  uit  T 13.00
Heren 17+ Lopik 1  uit  T 13.00  uit  T 10.00  uit T 13.30 T 13.00
Heren 35+ Lopik 1  T 10.00  uit  T 10.00  uit  T 10.00  uit  uit
Heren dubbel 17+ Lopik 1  uit T 10.00  uit  T 13.30  uit  T 13.30  T 10.00
Gemengd dubbel 17+ Lopik 1  T 13.30  uit  T 13.30 uit T 13.30 uit uit
Zondag

 

Gemengd
5e klasse
Lopik 1
Moniek Broekhuizen (c) (c)
Kayle Ruis
Kim Streng
Roald Streng
Martijn Tuitel
Olaf Vader
8 & 9 competitie
2e klasse
Lopik 1
Sonja Verdouw (c)
Silvia van der Heuvel
Eef Vermeulen
Brenda Vroege
8 & 9 competitie
2e klasse
Lopik 2
Bianca Vermeulen (c)
Joke van Keulen
Paul van Keulen
Carla Rekoert

Speelschema uit/thuis:

 8 april 15 april 22 april 6 mei 13 mei 27 mei 3 juni
Gemengd 5e klasse Lopik 1  uit T 10.00 uit T 10.00 uit T 10.00 uit
8&9
2e klasse
Lopik 1
 uit T 17.00 uit T 17.00 T 17.00 uit uit
8&9
2e klasse
Lopik 2
uit T 17.00 uit T 17.00 T 17.00 uit uit

 

 

Juniorenteams Voorjaarscompetitie 2018

Zondag

 

Meisjes t/m 14 jr.
2e klasse
Lopik 1
Denise Broekhuizen
Maud van Dijk
Isabelle Hoogendoorn
Sanne Mudde
Merel Schimmel
Romy van der Weijden

Speelschema uit/thuis:

8 april 15 april 22 april 6 mei 13 mei 27 mei 3 juni
Lopik 1  uit T 10.00 uit T 10.00 uit T 10.00 uit